Administrator aplikacji

Data utworzenia: 2016-01-28

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, unikatowej i bardzo rozpoznawalnej firmy na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • administracja i zarządzanie serwerami WEBowymi i aplikacyjnymi
  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów
  • nadzór nad sprawnością eksploatacyjną administrowanych systemów,
  • analiza błędów
  • wsparcie dla użytkowników (diagnostyka awarii, pomoc w rozwiązywaniu problemów z aplikacjami na I linii, przekazywanie problemów do dostawcy i odbieranie poprawionej wersji)
  • administracja i zarządzanie aplikacją biznesową oparta na powyższych technologiach (Java + Tomcat + SQL)
  • tworzenia raportów ad hoc
  • wykonywanie prac analitycznych
  • stała współpraca z dostawcą systemu
  • stała współpraca z administratorami systemowymi i bazodanowymi wewnątrz organizacji

 Nasze oczekiwania:

  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux i powiązanych na poziomie zaawansowanego użytkownika
  • umiejętność czytania logów systemowych i aplikacyjnych
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL pozwalająca na tworzenie raportów ad hoc
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty z partnerami zewnętrznymi

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość SAP Business Objects lub QlikView bądź innego systemu klasy BI na poziomie tworzenia raportów ad hoc
  • doświadczenie w obszarach finansowych lub w pracy analitycznej

 Proponujemy:

  • bardzo atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • pakiet opieki medycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę firma-firma (z płatnym urlopem)