Administrator baz danych - DBA SQL serwer

Data utworzenia: 2016-06-14

Ogłoszenie w: Grodzisk Mazowiecki

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Software House, realizującego projekty dla dużych międzynarodowych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Utrzymanie istniejących systemów baz danych, w tym nakładanie łatek / tuning / backupy / cofanie zmian
  • Instalowanie i konfigurowanie nowych serwerów bazodanowych
  • Konfigurowanie rozwiązania wysokiej dostępności serwerów baz danych (łącznie z tworzeniem backup'ów, logowanie wysyłki, replikacją i innymi rozwiązaniami)
  • Dbanie o nieprzerwaną prace systemów bazodanowych
  • Zrozumienie istniejącej struktury bazy danych
  • Tworzenie zaawansowanych raportów przy użyciu SSRS i / lub XLS, CSV
  • Pomoc programistom w tworzeniu zapytań do bazy danych, aktualizacji w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • Audyt, modyfikowanie i zmienianie danych w systemach za pomocą poleceń SQL, ręczna edycja i masowy import
  • Projektowanie bazy danych dla nowych projektów
  • Optymalizacja wydajności dla istniejących baz danych (planów kwerend, indeksów itp)
  • Archiwizacja danych
  • Monitorowanie dostępności, wydajności i niezawodności systemów bazodanowych
  • Utrzymywać dokumentację techniczną procesów i procedur stosowanych podczas operacji bazodanowych
  • Pomoc w planowaniu technologii poprzez prowadzone badania
  • Określenie możliwości, gdzie może pomóc użytkownikom w zwiększaniu wydajności i bardziej efektywne działające w ramach firmy oraz opracowanie wniosków dla takich ulepszeń
  • Assist z innymi zadaniami wsparcia, podyktowane potrzebami biznesowymi
  • Systemy bazodanowe uptime i dostępność, szybka reakcja incydent
  • Udane dostarczanie raportów żądań
  • Udane realizacji projektów

 Nasze super wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w administrowaniu i zarządzaniu 2005/2012 *MS SQL Server Database Engine
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie / mówienie)
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL i obiektów bazy danych SQL Server
  • Bardzo dobra wiedza na temat Management Studio, SQL Profiler i narzędzi porównawczych
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia:
    • w pracy z SQL Server Reporting Services
    • w pracy z SQL Server Integration Services
    • na wysokich rozwiązań zapewniających dostępność w SQL Server
  • Baza danych import / eksport z / do różnych formatów (CSV, XLS, XML, JSON)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Certyfikat Microsoft SQL Server
  • Znajomość bazy danych Oracle
  • Pewne doświadczenie z Java

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Prawdziwa okazja dla rozwoju zawodowego
  • Praca w dobrej atmosferze
  • Praca w biurze obok stacji kolejowej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B