Administrator Baz Danych

Data utworzenia: 2016-12-19

Ogłoszenie w: Gdynia

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Gdynia

 Twoje super zadania:

  • kompleksowe administrowanie serwerami aplikacyjnymi
  • zapewnienie użytkownikom sieci ciągłego i bezpiecznego dostępu do zasobów firmy.

 Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku administratora lub młodszego administratora baz danych;
  • doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Windows Server
  • doświadczenie w administrowaniu bazami danych SQL Server
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • orientacja na klienta;
  • analityczny umysł oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • terminowość, rzetelność, samodzielność.

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami wirtualnymi w oparciu o platformę VMware (a w szczególności ESXi 5)
  • umiejętność administracji systemami RED HAT LINUX
  • podstawy administracji serwerami aplikacyjnymi JOBOSS/WILDFLY

 Firma oferuje:

  • udział w ciekawych, strategicznych dla firmy projektach;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów;
  • realny wpływ na podejmowane działania;
  • dużą samodzielność pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • program Work-Life Balance (w tym dofinansowanie do karty Benefit Multisport, dni Owoca, udział w grze firmowej Play BEST);
  • pakiet dodatkowych benefitów dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.