Administrator baz danych

Data utworzenia: 2016-12-27

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej sieć sklepów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych MS SQL Server
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych, tuning
  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych
  • Projektowanie i wdrażanie skryptów SQL, PowerShell
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących
  • Rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych
  • Praca z serwisami SSDB, SSIS, SSAS, SSRS.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • 1 rok doświadczenia w administracji bazami danych MS SQL Server
  • Znajomość T-SQL
  • Doświadczenie w administracji komponentami Integration Services, Reporting Services oraz Analysis Services
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

 Proponujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony i korzystne warunki wynagradzania
  • Dostęp i pracę z najnowszymi technologiami IT,
  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • Unikalną atmosferę działu IT
  • Raz w miesiącu spotkania działowe z pizzą i coroczne emocjonujące wyjazdy integracyjne