Administrator ds. bezpieczeństwa IT (pentester)

Data utworzenia: 2017-01-10

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla Naszego Klienta - platformy mutimedialno- cyfrowej, kluczowego dostawcy najlepszych programów na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Znajomość poparta praktyką sposobów obrony i atakowania urządzeń teleinformatycznych oraz aplikacji, w tym w szczególności aplikacji www
  • Umiejętność przeprowadzania testów penetracyjnych przy założeniach podejścia: black box, grey box, white box
  • Znajomość systemów operacyjnych: MS Windows, Linux/*nix(*zgodnych z Posix)
  • Znajomość sposobów i technik ochrony systemów operacyjnych i aplikacji przed atakami
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na swobodną komunikację

 Nasze oczekiwania:

  • Nadzór nad jakością mechanizmów bezpieczeństwa w serwisach, systemach i multimediach
  • Prowadzenie testów penetracyjnych (black box, grey box, white box)
  • Zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego w organizacji
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli i audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz danych osobowych
  • Podejmowanie działań w przypadku wykrycia naruszeń w systemach bezpieczeństwa informacji, w szczególności nadzór nad procesem audytu oraz nad wdrażaniem zaleceń poaudytowych
  • Podstawowa analiza i korelacja zdarzeń oraz bieżąca reakcja na zdarzenia zarejestrowane przez aplikacje typu SIEM
  • Opracowywanie dokumentów dotyczących procesu bezpieczeństwa danych w firmie
  • Nadzór nad realizacją procesów przetwarzania i ochrony informacji
  • Identyfikacja i opis procesów podlegających ochronie danych
  • Szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i przemysłowego

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania procesem bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych w dużej organizacji
  • Znajomość normy ISO 27002/ tworzenia planów BCP
  • Chęć rozwoju swoich kompetencji zawodowych w zakresie kompleksowego bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie
  • Wykształcenie techniczne

 Proponujemy:

  • Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT zarówno w zgodzie z normą ISO ISO/IEC 27001 jak i Ustawy o Ochronie Danych Osobowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki współpracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport