Administrator Infrastruktury IT

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-03

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne dla użytkowników firmy (HelpDesk)
  • administrowanie serwerami i sprzętem sieciowym
  • konserwacja i rozbudowa sieci LAN
  • zapewnianie bezpieczeństwa i stabilności działania systemów (Ms Windows Server)
  • zarządzanie Active Directory (w tym GPO) oraz zasobami sieciowymi (certyfikaty Microsoft będą dodatkowym atutem)
  • nadzór nad wykorzystywanym oprogramowaniem i licencjami
  • organizowanie dostaw części zamiennych (wyszukiwanie, wycena, zakup)
  • nadzór nad prowadzonymi projektami w obszarze technicznym
  • diagnozowanie problemów w swoim obszarze kompetencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego
  • min. 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości systemów MS Windows 10, MS Windows Server, Active Directory w tym zarządzanie GPO
  • znajomości zagadnień sieciowych LAN/WAN (konfiguracja routerów)
  • umiejętności diagnozowania i przedstawiania rozwiązań dla wszelkich problemów w swoim obszarze
  • asertywności na wysokim poziomie
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem

Najlepszym oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • niezbędne narzędzia pracy