Administrator JBoss/Maven

Data utworzenia: 2016-01-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Administrowanie aplikacjami w sposób zapewniający prawidłowe działanie powierzonych środowisk
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań
  • Przygotowywanie procedur obsługi dla administrowanych aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych dot. administrowanych systemów
  • Testy i wdrażanie nowych wersji aplikacji oraz zmian i uzupełnień do administrowanych aplikacji
  • Zapobieganie powstawaniu oraz eliminowanie incydentów i problemów

 Oczekiwania:

  • Znajomość języka SQL, PL/SQL
  • Umiejętność poruszania się w środowisku UNIX

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość
    • narzędzi integracyjnych TIBCO;
    • administracji serwerami aplikacji Jboss,
    • WebLogic.

 Proponujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świetną atmosferę w biurze,
  • Kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych.