Administrator Linux - Bash, bazy danych, poczta, serwery stron www

Data utworzenia: 2016-03-21

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Administracja systemami opartymi o system Linux
  • Administracja i konfiguracja serwerów bazodanowych:
    • MySQL
    • PostgreSQL
  • Administracja systemem pocztowym

 Nasze super wymagania:

  • umiejętność administracji systemem Linux,
  • doświadczenie w administracji serwerami baz danych (MySQL),
  • doświadczenie w administracji serwerami WWW (Apache, nGnix),
  • umiejętność pisania skryptów (Bash)
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji,
  • znajomość zagadnień wirtualizacji,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość PHP
  • doświadczenie w zaawansowanej konfiguracji serwerów PostgreSQL
  • znajomość zagadnień replikacji i konfiguracji baz danych
  • znajomość technologii: LDAP, XEN
  • znajomość dystrybucji: Centos, Gentoo
  • doświadczenie w większych projektach informatycznych
  • pasja do Linuksa

 Oferujemy:

  • pracę na stanowisku administratora systemów Linuksowych
  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy.