Administrator SAN & WAN

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług,
  • Wsparcie przy utrzymaniu Data Center,
  • Wsparcie przy utrzymaniu środowiska Oracle/Solaris,
  • Utrzymanie infrastruktury sieci LAN oraz telefonicznej (Avaya/Siemens),
  • Zarządzanie infrastrukturą sieci WAN (BT - Cloud),
  • Wsparcie przy utrzymaniu elementów zabezpieczających sieć (w tym proxy),
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
  • Dodatkowe wsparcie przy administrowaniu dostępem zdalnych użytkowników.

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata pracy na zbliżonym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami usług IT
  • Doświadczenie w administracji infrastrukturą sieciową
  • Znajomość sprzętu sieciowego - preferowany: CISCO i/lub Juniper
  • Umiejętność zarządzania centralami telefonicznymi - preferowane: Avaya i/lub Siemens
  • Doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą serwerową - preferowane systemy operacyjne: Solaris, Red Hat
  • Znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych
  • Umiejętność administracji macierzami dyskowymi

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bazy danych Progress
  • Certyfikat CISCO (co najmniej CCNA)
  • Certyfikaty SUN Microsystems
  • Certyfikaty Red Hat
  • Certyfikaty VMWare

 Dodatkowe:

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) z możliwością rozszerzenia na pakiet rodzinny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport) z możliwością rozszerzenia na osobę towarzyszącą i dzieci