Administrator serwerów aplikacyjnych J2EE

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-07-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administratora serwerów aplikacyjnych J2EE

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 80 - 90 PLN netto + VAT / h

Zadania:
  • Analizę oraz przygotowywanie rekomendacji i wykonywanie czynności administracyjnych mających na celu wykrywanie i likwidowanie podatności bezpieczeństwa w obszarze serwerów aplikacyjnych (J2EE) Tomcat/tcServer, JBoss/Wildfy, WebLogic oraz serwerów WWW Apache, Nginx

Wymagania:
  • Dobrej znajomości serwerów aplikacyjnych J2EE: Tomcat/tcServer, JBoss/Wildfly, WebLogic
  • Dobrej znajomości serwerów WWW: Apache i Nginx
  • Dobrej znajomości JAVA, HTTP, HTTPS, JMX, XML, WSDL, SOAP, REST, YAML, JSON, PHP
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux (RHEL i OEL)
  • Umiejętności programowania w przynajmniej jednym języku skryptowym (Bash, Perl)
  • Ogólnej znajomości rynkowych trendów i aspektów bezpieczeństwa w obszarze MIDDLEWARE (Common Vulnerabilities and Exposures), testów penetracyjnych oraz analizy raportów z testów
  • Ogólnej znajomości zasad działania infrastruktury sieciowej, IDS/IPS, zagadnień terminowania SSL oraz loadbalancingu ruchu aplikacyjnego
  • Dyspozycyjności i gotowości do cyklicznej pracy w weekendy lub poza godzinami normalnej pracy użytkowników

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.