Administrator sieci i systemów

Data utworzenia: 2017-04-04

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta Srebrnego Regionalnego Partnera SAP/Hybrys i jednego z liderów wdrożeń platformy Hybris na polskim rynku, poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Zarządzanie systemami i aplikacjami middleware (serwery aplikacyjne, bazy danych, kolejki, bazy klucz-wartość).
  • Praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury.
  • Praca w trybie zmianowym (zmiana poranna lub popołudniowa).
  • Dyspozycyjność w trakcie pełnienia dyżurów w trybie 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem).
  • Utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturami hostingowymi.
  • Analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

 Oczekiwania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia przy administracji serwisami WWW.
  • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux.
  • Znajomość dystrybucji: Debian, Redhat (RHEL, CentOS).
  • Znajomość protokołu TCP/IP, podstaw routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla Linux.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
    • serwery WWW, aplikacji i baz danych,
    • rozwiązania high-availability oraz load-balancing podsystemów WWW, baz danych,
    • serwery poczty,
    • serwery DNS,
    • systemy monitoringu,
    • firewall i routing.
  • Znajomość rozwiązań automatyzacji procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (np. Ansible, Chef, Puppet).
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.
  • Pozytywne podejście do pracy z ludźmi.
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego.

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi: routery, switche.
  • Znajomość rozwiązań kontenerowych.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych.

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w firmie o uznanej renomie, w pełnym wymiarze godzin.
  • Wyzwania, ciekawe problemy, szeroki wachlarz technologii.
  • Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Opiekę medyczną (Medicover), ćwiczenia profilaktyczne i masaże w siedzibie firmy.
  • Udział w programie kart Multisport.
  • Dogodną lokalizację