Administrator sieci

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-09-27

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość zagadnień dotyczących obszarów - switching, routing, NAT, filtracja pakietów
  • podstawowe umiejętność pisania skryptów umożliwiających automatyzację procesów np. za pomocą Ansible, Phython, Perl, Bash
  • praktyczne doświadczenie z pracą z urządzeniami Juniper (QFX, SRX, MX) i Cisco (IOS, NX-OS)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi w Data Center
  • tworzenie skryptów wspomagających pracę administratorów
  • usuwanie awarii, problemów, incydentów w sieciach
  • udział w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej