Administrator Systemów IT (SAM)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-12

Ogłoszenie w: Rzeszów

Kogo szukamy?

Czym będziesz się zajmować?

  • Administracją systemem informatycznym Software Asset Management (SAM) monitorującym środowiska fizyczne (serwery i desktopy), środowiska wirtualne oraz chmurę publiczną
  • Instalacją i konfiguracją oprogramowania skanującego na urządzeniach końcowych
  • Tworzeniem dokumentacji i raportów w zakresie potrzeb SAM
  • Monitoringiem wykorzystania oprogramowania
  • Współpracą z zespołem SAM oraz jednostkami biznesowymi
  • Aktualizacją, zasilaniem i pielęgnacją systemowej bazy danych
  • Stałym rozwojem i utrzymaniem systemu SAM w pełnej gotowości operacyjnej

Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji środowiskami serwerowymi
  • Znajomość środowisk wirtualnych (np. VMware, Hyper-V, Citrix, KVM)
  • Znajomość baz danych oraz standardu ODBC
  • Wykształcenie wyższe kierunków informatycznych lub pokrewnych (np. elektronika, automatyka, matematyka)
  • Chęć rozwoju w obrębie najnowszych i zaawansowanych technologii SAM

Mile widziana będzie:

  • Znajomość systemów klasy SAM (Snow, Flexera, Aspera, Certero)
  • Znajomość zasad licencjonowania producentów oprogramowania (Microsoft, Oracle, IBM, RedHat, VMware)
  • Znajomość procedur i praktyk stosowanych w zarządzaniu oprogramowaniem
  • Znajomość zaawansowanych platform i systemów operacyjnych (Windows Server, Linux, AIX, Solaris, HP-UX)

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.