Administrator systemów operacyjnych - storage i backup

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Administracja serwerami- instalacja, konfiguracja, utrzymanie serwerów fizycznych i wirtualnych
  • Administracja storage i systemem NetBackup
  • Administracja systemami podtrzymywania zasilania
  • Monitoring serwerów i storage w zakresie dostępności, wydajności
  • Monitoring systemów, diagnostyka oraz usuwanie problemów
  • Konfiguracja storage macierzy SAN i NAS, optymalizacje wydajności storage
  • Udział w nowych projektach
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej zarządzanych systemów
  • Zarządzanie problemami i incydentami zgłaszanymi przez klientów wewnętrznych

 Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux: RedHat / Ubuntu
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość wirtualizacji (KVM) oraz storage SAN / NAS (EMC, Promise)
  • Znajomość systemów backupu i archiwizacji
  • Znajomość systemu Symantec Netbackup
  • Wyższe wykształcenie o kierunku informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server
  • Znajomość rozwiązań wysokiej dostępności (HA)
  • Umiejętność tworzenia i systematycznego utrzymywania procedur i dokumentacji
  • Praktyczna znajomość sieci ethernet, TCP/IP (VLAN, switching, routing)

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko