Administrator systemów informatycznych

Data utworzenia: 2016-10-04

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja oraz utrzymanie systemów z rodziny UNIX/Linux
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów z rodziny Windows/Windows Server
  • Zdalne zarządzanie serwerami Windows, Linux i UNIX
  • Wsparcie i utrzymanie infrastruktury serwerowej
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów sprzętowo - programowych
  • Opracowywanie koncepcji konfiguracji infrastruktury IT
  • Współpraca z zespołem programistów oraz zewnętrznymi dostawcami aplikacji
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie rozwoju i utrzymania systemów IT
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku Administratora IT* Znajomość technologii sieciowych WAN\LAN\WWAN
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeń sieciowych CISCO (miel widziany certyfikat CCNA)
  • Doświadczenie w zarzadzaniu środowiskami wirtualnymi (KVM, VMWare)
  • Bardzo dobra znajomość systemów i usług Windows Server
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL Server od strony administracyjnej
  • Znajomość systemów kolejkowania (Redis, RabitMQ)
  • Znajomość systemów backupu danych (Bacula)
  • Umiejętność konfiguracji systemów monitoringu parametrów oraz dostępności usług (nagios, cacti, zabbix)
  • Znajomość systemów pocztowych SMTP (postfix, exim)
  • Konfiguracja i utrzymanie serwerów proxy (Varnish, Pound. Hproxy)
  • Umiejętność konfiguracji oraz obsługi systemów do balansowania ruchu (haproxy, ldirectord)
  • Znajomość i konfiguracja firewall w oparciu o iptables
  • Znajomośc technologi klastrowania oraz wysokiej dostępmości usług (Linux High Availability & Clustering)
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i uporządkowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Proaktywna postawa, konsekwentna realizacja założonych zadań

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Bardzo bogaty pakiet socjalny.