Administrator Systemów System Center

Data utworzenia: 2016-11-04

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej sieć sklepów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • zarządzanie infrastrukturą System Center,
  • tworzenie mechanizmów automatyzacji,
  • monitorowanie środowiska pod względem wydajności,
  • tworzenie procedur bezpieczeństwa,
  • monitowanie i zarządzanie pamięciami masowymi.

 Od Kandydata wymagamy:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą systemów Microsoft,
  • bardzo dobrą znajomość rodziny systemów System Center (SCCM, SCOM, SCVMM, Orchestrator),
  • bardzo dobrą znajomość systemów operacyjnych Windows Serwer,
  • znajomość Active Directory, zagadnień sieciowych i bezpieczeństwa w organizacji,
  • umiejętność pisania skryptów PowerShell,
  • znajomość terminologii ITIL,
  • bardzo dobrą organizację pracy,
  • doświadczenie w administracji macierzami i sieciami FC,
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

  • korzystne warunki wynagradzania,
  • stabilność zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • unikalną atmosferę IT Team,
  • pracę z najnowszymi technologiami, narzędziami i sprzętem.