Analityk biznesowo-systemowy / IT Project Manager

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta - lidera w Polsce i Europie, świadczącego usługi kurierskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w pracach zespołów projektowych jako nadzór techniczny,
  • Kontrola wykonania harmonogramu w podprojektach technicznych,
  • Zarządzanie ryzykiem w strumieniach technicznych projektów,
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością, w szczególności w zakresie zarządzania dostawcami,
  • Współuczestniczenie w procesach budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu,
  • Transfer wiedzy w obszarze integracji systemów informatycznych,
  • Przygotowanie analizy wymagań i procesów na potrzeby ofertowania,
  • Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Przygotowanie analizy systemowej,
  • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych,
  • Udział w spotkaniach projektowych zarówno z wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym,
  • Kontrola jakości pracy dostawców zewnętrznych, oraz jakości dostarczanego kodu programistycznego,

 Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy analityka, architekta lub junior-project managera,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w sektorze: telekomunikacyjnym, TSL lub w firmach konsultingowych,
  • Znajomości narzędzi analitycznych (Enterprise Architect) i narzędzi typu CASE,
  • Bardzo dobra znajomość techniki modelowania wymagań, procesów biznesowych i systemów informatycznych,
  • Praktyczna znajomość UML,
  • Znajomość podstaw metodyki zarządzania projektami PMP lub Prince,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Gotowość do wyjazdów w Europie średnio 1-2 dni w miesiącu,

 Dodatkowe atuty:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość SoapUI będzie dodatkowym atutem,

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Umowę o pracę bądź B2B.