Analityk Biznesowy

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-02

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analiza wymagań projektowych
  • Uzgadnianie specyfikacji wymagań z projektantami systemów oraz klientami
  • Wsparcie w wypracowywaniu nowych rozwiązań w ramach realizowanych projektów,
  • Modelowanie procesów biznesowych w notacji BPMN
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analityczno-projektowej w metodyce GAMP 5 z wykorzystaniem UML i narzędzi typu CASE

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka  lub inny techniczny
  • Praktyczna znajomości notacji BPMN, UML
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej
  • Stosowanie narzędzi typu CASE np: Enterprise Architect
  • Szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji
  • Wysoka komunikatywność i terminowość
  • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej
  • Mile widziana znajomość systemów typu WMS (ang. Warehouse Management System)

Kandydatom oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne
  • Szczepienia przeciwko grypie
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia