Analityk Biznesowy lub Systemowy - Project Manager - Product Owner - PMI / Scrum - dział IT

Data utworzenia: 2016-06-10

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • Analiza potrzeb klienta biznesowego i opracowanie koncepcji rozwiązania;
  • Określanie kierunku rozwoju produktu i współpraca z zespołem SCRUM-owym w zakresie wytwarzania produktu;
  • Planowanie i kontrola realizacji budżetu w zakresie rozwoju produktu;
  • Analiza wymagań użytkowników i opracowywanie wymagań funkcjonalno-technicznych systemów informatycznych;
  • Opracowywanie dokumentacji systemowej np.: koncepcja rozwiązania, podręcznik użytkownika, podręcznik administratora, pliki pomocy, dokument połączeń międzysystemowych;
  • Szkolenie użytkowników w zakresie wdrażanych rozwiązań;
  • Przygotowanie projektu testów;
  • Koordynowanie i udział w testach rozwiązania;
  • Realizacja projektów informatycznych;
  • Planowanie i kontrola realizacji budżetu w zakresie realizacji projektów;
  • Zarządzanie zespołami projektowymi;
  • Szkolenie pracowników;
  • Współtworzenie budżetu w zakresie rozwoju produktów i realizacji projektów;
  • Odpowiedzialność za poziom wykonania budżetu w zakresie rozwoju produktów i realizacji projektów;

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne, preferowane w zakresie systemów informatycznych;
  • Kursy i certyfikaty: z zakresu zarządzania projektami;
  • Wymagania wiedza specjalistyczna:
    • znajomość metodologii zarządzania projektami - podejście zwinne i standardowe, preferowany SCRUM i PMI;
    • znajomość języków i narzędzi wspomagających projektowanie (UML, BPMN);
    • znajomość SQL-a;
  • Ogólna wiedza z zakresu programowania oraz szeroko rozumianego IT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomość MS Office: Word, Excel, Power Point, Visio, Project.

 Proponujemy:

  • Umowa o pracę bądź kontrakt
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Program szkoleń.