Analityk Biznesowy - systemy Workflow

Data utworzenia: 2016-04-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, lidera w branży IT na naszym rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzenie skutecznych analiz biznesowych
  • Zbieranie wymagań, identyfikacja oraz modelowanie procesów biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej i funkcjonalnej
  • Optymalizacja procesów biznesowych

 Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN 2.0 i UML oraz narzędzi modelowania klasy Enterprise Architekt
  • Umiejętności analityczne:
    • prowadzenie wywiadów,
    • przygotowanie dokumentacji
  • Znajomość rozwiązań Workflow
  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Orientacja na wyniki
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Współpraca firma-firma
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestnictwa w programach szkoleniowych oraz w projektach międzynarodowych