Analityk Biznesowy

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • analiza biznesowa i systemowa potrzeb dotyczących produktów i usług związanych z funduszami inwestycyjnymi
  • zbieranie, dokumentowanie wymagań biznesowych od Klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz proponowanie rozwiązań systemowych
  • merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi
  • współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji,
  • proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów, jakości tworzonej dokumentacji,
  • tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania.

 Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w roli analityka biznesowego
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji internetowych
  • ugruntowana wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
  • znajomość zagadnień powiązanych z User Experience
  • doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (m.in. Ms Visio, Ms Project, Axure, Enterprise Architect).

 Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w metodologiach zwinny, szczególnie w roli Product Ownera
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem informatycznym

 Firma oferuje:

  • udział ciekawych i unikalnych projektach informatycznych, w tym także międzynarodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • bogaty pakiet socjalny, w tym: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych,
  • pracę w doświadczonym, energicznym, i przyjaznym zespole.

 Dodatkowe:

  • zdolności analityczne i umiejętność myślenia "procesowego',
  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta,
  • łatwość w jasnym wyrażaniu myśli w mowie i piśmie,
  • wysoka komunikatywność,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość na zmiany i chęć rozwoju,
    • atutem kandydata będzie dobra znajomość zagadnień jednego z obszarów:
      • rynek funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych,
      • rynek ubezpieczeń na życie i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych,
      • compliance, AML
      • BI, hurtownie danych.