Analityk Business Intelligence

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-08-05

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Zakres obowiązków:

· wsparcie zespołu HD w bieżących pracach rozwojowych i utrzymaniowych

· odpowiedzialność za optymalizacje procesów wewnętrznych

· bieżące raportowanie wydajności

· zbieranie wymagań biznesowych

· wspieranie zespołu deweloperskiego podczas analizy wymagań

· tworzenie interaktywnych raportów na potrzeby grupy Business Intelligence oraz jednostek biznesowych organizacji

· wsparcie dla użytkowników raportów

Oczekiwania:

· zrozumienia potrzeby bytu HD, jej przeznaczenia i funkcjonowania

· znajomość platformy QlikView/QlikSense lub/i SAP BO

· umiejętność projektowania struktury bazodanowej (klucze, indeksy, powiązania)

· bardzo dobrej znajomości języka PL/SQL (wliczając w to funkcje analityczne)

· praktyczna znajomość optymalizacji zapytań

· doświadczenie w pracy z bazami o dużym wolumenie danych

· umiejętności pracy pod presją czasu

· kreatywnego podejścia w realizacji zadań

· zmysłu programistycznego

· znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

· znajomość dowolnego systemu raportowego od strony projektanta raportów

· znajomość przynajmniej jednego modelu struktury HD

· znajomość narzędzi ETL

· doświadczenie w pracy z HD

Oferta:

  • praca z nowymi platformami BI
  • praca w metodologii Agile
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Umowa o Pracę
    - elastyczne godziny pracy. możliwość pracy zdalnej
    - prywatna opieka medyczna
    - posiłki, owoce, napoje
    - kurs języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)