ANALITYK PROCESÓW BIZNESOWYCH - SENIOR

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Bydgoszcz

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Umowę B2B / Umowę o pracę / Umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Płatny urlop przy Umowie B2B.
  • Pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole programistów.
  • Udział w innowacyjnych projektach.
  • Możliwość implementacji własnych koncepcji.
  • Styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami.

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji analitycznej systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie diagramów, przypadków użycia i opisów dla programistów.
  • Zbieranie wymagań projektowych i przygotowywanie dokumentów specyfikacji wymagań oprogramowania.
  • Analiza i poprawa istniejącej dokumentacji projektowej.
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych.
  • Udział w spotkaniach projektowych, uzgodnieniach, sesjach testowych i wdrożeniach.

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie komercyjne w branży IT.
  • Udokumentowany udział w projekcie lub projektach polegających na opracowaniu analizy biznesowej których częścią było opracowanie wymagań i specyfikacji dla programistów.
  • Znajomość języka UML.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe.