Analityk / Projektant Aplikacji Bazodanowych

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-10-01

Ogłoszenie w: Radom

Oczekujemy ofert od kandydatów z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, dla których praca w obszarze analiz i projektowania jest wybraną ścieżką rozwoju.

Główne zadania

  • Analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów z Sektora Ubezpieczeniowego
  • Kontakt z klientem w celu ustalenia wymagań
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika oraz dokumentacji technicznej związanej z wytwarzanymi rozwiązaniami
  • Nadzór merytoryczny nad rozwiązaniami
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu, w tym w przygotowaniu Projektów i Testach
  • Udział w nowych projektach dla klientów z sektora ubezpieczeniowego oraz udział w utrzymaniu i rozwoju systemów będących w ofercie firmy w tym sektorze – System KIS (Komtech Insurance System) oraz System SP (System Prowizyjny)

Wymagamy:

  • Ogólną znajomość zagadnień związanych z sektorem ubezpieczeniowym
  • Umiejętności komunikacyjne na linii użytkownik końcowy–Twoje Stanowisko–programista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom etyki i kultury osobistej

Mile widziana:

  • Ogólna znajomość projektowania
  • Ogólna znajomość relacyjnych baz danych
  • Ogólna znajomość budowy i eksploatacji systemów informatycznych

Oferujemy:

  • Szkolenie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie premiowe)
  • Stabilność zatrudnienia na najbliższe 10 lat
  • Dobrą kawę :)
  • Możliwość pracy zdalnej na zasadach umowy B2B lub zlecenia do konkretnego projektu

Aplikacje należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz
lub składać w biurze firmy:  Radom, ul. Rynek 10, sekretariat II-gie piętro

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonów:
tel. 48/ 33 111 00, 48/33 111 02, kom. 508 390 581