Analityk - Projektant systemów informatycznych

Data utworzenia: 2016-09-23

Ogłoszenie w: Piaseczno

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla Naszego klienta specjalizującego się w wytwarzaniu najwyższej jakości produktów i usług informatycznych w oparciu o nowoczesne technologie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Piaseczno

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • Budowa specyfikacji analitycznej w postaci dokumentu koncepcji realizacji wymagań przedstawionych przez Klienta.
  • Samodzielne opracowanie specyfikacji projektowej obejmującej zmiany konfiguracji oraz struktur logicznych i algorytmów dla procedur przetwarzania.
  • Analiza problemów zgłoszonych przez klienta i zaproponowanie rozwiązania.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle).
  • Języki programowania - SQL (mile widziana znajomość PL/SQL)
  • Znajomość podstaw rachunkowości.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Analityczne myślenie oraz algorytmizacja.
  • Praca w zespole oraz współpraca z klientem.

 Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce.
  • Pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.
  • Kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie.