Analityk systemowo - biznesowy

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Udział w międzynarodowych i krajowych projektach integracji systemów informatycznych / wytwarzania oprogramowania
  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych zlecanych projektów
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością
  • Pozyskiwanie wiedzy o potrzebach klienta we współpracy z przedstawicielami działów biznesowych
  • Przygotowywanie oraz zarządzanie specyfikacją
  • Dokumentowanie rozwiązań
  • Współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności przełożenia wymagań i procesów biznesowych na istniejące systemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie spotkań oraz tworzenie dokumentacji
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • Doświadczenie w rozwijaniu systemów informatycznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność oraz szerokie spojrzenie przy rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w burzliwym otoczeniu projektowy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość UML
  • Konsekwentność w realizacji powierzonych zadań
  • 3 lata doświadczenia
  • Umiejętność określania i kontroli zakresu projektu

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w branży logistycznej
  • Znajomość Enterprise Architect, SQL i WebServices