Analityk systemowo- biznesowy

Data utworzenia: 2016-08-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla Naszego Klienta - platformy mutimedialno- cyfrowej, kluczowego dostawcy najlepszych programów na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • analiza wymagań systemowo- biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział IT
  • tworzenie specyfikacji wymagań systemowo- biznesowych w ramach projektów
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT

 Od Kandydatów wymagamy:

  • min. 4-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Analityka Systemowo- Biznesowego w Dziale IT
  • umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe
  • dobrej znajomości języka SQL
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej
  • komunikatywności
  • proaktywności

 Proponujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej