Analityk Systemowy - Analityk Biznesowy

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

la naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT działającego na rynkach wielu krajów Europy i Ameryki szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Udział w międzynarodowych i krajowych projektach integracji systemów informatycznych / wytwarzania oprogramowania, odpowiedzialność za:
    • Pozyskiwanie wiedzy o potrzebach klienta we współpracy z przedstawicielami działów biznesowych
    • Analizę technicznych możliwości ich realizacji
    • Ścisłą współpracę z przedstawicielami IT klienta i działami wewnętrznymi firmy (w języku polskim i angielskim)
    • Przygotowywanie oraz zarządzanie dokumentacją projektową
    • Czuwanie nad standardami zarządzania jakością
    • Dbałość o właściwy przepływ informacji w czasie wdrożenia/wytwarzania oprogramowania
    • Dokumentowanie rozwiązań

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Sprawność w posługiwaniu się i tworzeniu dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Office Project)
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość technologii webowych
  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami PMI, PRINCE2 lub pokrewnych

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem