Analityk Systemowy

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-19

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

 Gwarantujemy:

  • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B czy zlecenie
  • Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
  • Pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia
  • Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy
  • Pomoc w relokacji do Wrocławia
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki
  • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb

Obowiązki:

  • Prowadzenie analizy biznesowej
  • Opracowywanie i analizowanie wymagania dla rozwiązań informatycznych
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy w tym klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym Klientem biznesowym

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie - techniczne, informatyczne lub ekonomiczne
  • Minimum 4- letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą i projektowaniem systemów informatycznych
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • Znajomość MS SQL
  • Znajomość UML/BPMN
  • Znajomość Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B2)
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej