Android Developer (Java i Kotlin)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Współpracę długoterminową
  • Rozważymy również umowę o pracę
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Pakiet szkoleń

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji oraz nowych funkcjonalności w obszarze bankowości mobilnej przy użyciu nowoczesnych technologii
  • Tworzenie aplikacji opartej o interfejsy UI / UX systemu Android
  • Wykorzystywanie najnowszych trendów programistycznych
  • Tworzenie aplikacji korzystając Java, Kotlin, Android SDK
  • Udział w tworzeniu architektury oraz przeprowadzanie testów
  • Praca w zespole programistów

Wymagania:
  • Mininium 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Dobra znajomość Java i Kotlin
  • Doświadczenie z Androidem SDK
  • Znajomość Gradle, Git, Rest i Android Studio,
  • Znajomość architektury Dagger 2, RxJava 2 i MVP
  • Doświadczenie w korzystaniu z interfejsów API w celu integracji aplikacji mobilnych z systemami po stronie serwera
  • Znajomość zasad, wzorców i najlepszych praktyk dotyczących interfejsów UI / UX systemu Android
  • Praktyczna wiedza na temat technologii mobilnych, architektury, i trendów pojawiających się na rynku

Mile widziane:

  • Publikacje aplikacji w Sklepie Google Play
  • Znajomość zasad testowania
  • Doświadczenie w continuous integration i w continuous delivery