Android Developer ze znajomością JavaScript

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-16

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Współpracę opartą na umowie B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka zdrowotna
  • Parking pod biurem
  • Eventy i wyjścia integracyjne
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja

Obowiązki:
  • Udział w opracowaniu aplikacji i oprogramowania firmy na platformę Android
  • Budowa nowego rozwiązania dla segmentu detalicznego
  • Udział w zupełnie nowym, interesującym projekcie

Wymagania:
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobre umiejętności programowania aplikacji na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość platformy Android
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania w Java