Angular.JS Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o B2B/UOP,
  • 15 dni urlopowych rocznie (+ chorobowe) w przypadku B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 10-17k,
  • Pracę przy wymagających i satysfakcjonujących projektach jednocześnie.
  • Rozwój i szkolenia.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w tworzeniu projektów. Czasami będzie to serwer API aplikacji mobilnych, czasami mechanizm przetwarzania danych na dużą skalę.
  • Ogromna swobodę twórcza i zdolność do wpływania na projekt.
  • Współpraca ze specjalistami zarówno z Polski, jak i bezpośrednio z inżynierami z San Francisco.

Oczekiwania:

  • Dobrej znajomości Angular.JS (co najmniej 1 rok doświadczenia).
  • Wiedzy, jak zrobić dobrze zaprojektowane API.
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji klient-serwer.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.