Architect Java / Principal Java Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-12

Ogłoszenie w: Gdańsk

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (prawdopodobnie najlepsze w regionie) i inne profity
  • Pakiet relokacyjny 5k + Podstawowa pensja brutto (pensja "0') wypłacana w dniu rozpoczęcia
  • Pomoc w przeprowadzce do Gdańska (pakiet relokacyjny)
  • Bonus Edukacyjny 7500 PLN / rok (wybierasz rodzaj szkolenia, na który chciałbyś go wydać)
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • W pełni zaopatrzona kuchnia (kawa, herbata, jogurty, płatki kukurydziane, napoje bezalkoholowe i słodycze do Twojej dyspozycji)
  • Pracuj w świecie opartym na wartościach takich jak uczciwość, prawda, otwartość i szacunek dla klienta
  • Możliwość rozwoju wokół niesamowitych ludzi z Gdańska, Sydney, San Francisco, Amsterdamu i innych miast na całym świecie
  • Środowisko, które dobrze się rozwija, nieustannie doskonali i kwestionuje status quo
  • Mnóstwo odpowiedzialności i miejsce na dalszy rozwój osobisty
  • Świetne narzędzia do programowania i zarządzania
  • Ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika sprzęt (komputery, stojące biurka i krzesła Aeron)

Obowiązki:
  • Tworzenie eleganckich rozwiązań dla bardzo trudnych problemów technicznych
  • Wskazywanie problemów z istniejącą architekturą i kodem i rozwiązywanie ich
  • Nawiązywanie współpracy z technikami i programistami, aby promować świetny projekt i jakość oprogramowania
  • Zapewnianie technicznego przywództwa i szkolenie innych programistow w zespole
  • Wprowadzanie innowacji, wymyślając nowe i zaskakujące pomysły dotyczące naszych produktów i procesów
  • Tworzenie niesamowitych nowych funkcji, od front-en'u po back-end, jako część zespołu
  • Bycie przykładem

Wymagania:
  • Doskonałe zrozumienie i praktyczna znajomość Java i JVM
  • Nie zamykamy się na inne języki programowania. Jeśli jesteś dobry w Pythonie, .Net, C # i innych, z przyjemnością z tobą porozmawiamy!
  • Głębokie zrozumienie architektoniczne aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość niektórych technologii typu back-end, takich jak Spring, Hibernate, Lucene, SQL
  • Doskonałe kreatywne i innowacyjne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy w zespole
  • Szeroka wiedza i zrozumienie branży
  • Szerokie doświadczenie w udanych i nieudanych projektach
  • Pragnienie i umiejętność wspierania młodszych programistów
  • Płynna znajomość języka angielskiego (zarówno ustnego, jak i pisemnego)
  • Znajomość bibliotek, narzędzi i frameworków open source
  • Dobra znajomość innych języków JVM (takich jak Scala, Groovy i Closure) lub platform internetowych (Ruby on Rails, Python / Django)
  • Doświadczenie w stosowaniu zwinnych metodologii tworzenia oprogramowania, takich jak XP i Scrum
  • Zainteresowanie poznaniem nowych języków i struktur

Mile widziane:

  • Podekscytowanie za najnowsze trendy w projektowaniu aplikacji
  • Zrelaksowana, ale entuzjastyczna postawa