Architekt Java - Team Leader

Data utworzenia: 2016-07-12

Ogłoszenie w: Grodzisk Mazowiecki

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się softwarehouse, zajmującego się obsługą klientów z sektora biznesowego, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (Warszawa)

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • Tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę Java EE
  • Projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach
  • Dokumentowanie projektów
  • Zarządzanie techniczne zespołem projektantów i programistów, tworzenie wybranych fragmentów aplikacji
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu, przeglądy kodu w ramach projektu
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Czynny udział w kluczowych pracach programistycznych
  • Kontakt z klientem

 Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy w projektach opartych o Java EE z użyciem następujących rozwiązań:
    • EJB
    • JPA
    • JSF
    • JAX-WS
    • JAX-RS
  • Znajomość typowych narzędzi programistycznych:
    • Maven
    • Wildfly / JBoss
    • Eclipse or Netbeans IDE
    • Git
    • Junit
    • Jenkins
    • Nexus
  • Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi oddziałami)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pracę w biurze obok dworca PKP
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze