Architekt Microsoft .NET Framework

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm z sektora wdrożeń ERP, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie architektury oprogramowania na bazie wymagań klienta
  • Tworzenie architektury softwarowej integracji rozwiązań ERP z aplikacjami innych dostawców
  • Tworzenie i rozwój dużych i rozbudowanych aplikacji
  • Programowanie w Microsoft .NET Framework
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (elektronika, automatyka, telekomunikacja)
  • Znajomość pakietu MS Visual Studio
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako samodzielny programista lub projektant oprogramowania w języku C# przy użyciu narzędzi firmy Microsoft
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku Architekta w języku C#
  • Bardzo dobra znajomość WinAPI i zagadnień komunikacji międzyprocesowej
  • Znajomość technik programowania wielowątkowego
  • Znajomość systemów relacyjnych i obiektowych baz danych Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w każdej z wymienionych technologii:
    • Entity Framework
    • WPF - Windows Presentation Foundation
    • WCF - Windows Communication Foundation

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub firma-firma
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej