Architekt .NET/Senior Developer .NET

Data utworzenia: 2017-03-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, dużej instytucji publicznej z sektora finansowego, aktualnie poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Przygotowanie założeń;
  • Prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych;
  • Implementacja rozwiązań warstw front i backend;
  • Opracowanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej;
  • Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania;
  • Koordynacja procesu wdrożenia oprogramowania.

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych;
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymizacji struktur danych, projektowania obiektowego;
  • Minimum 8 lat pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość platformy .NET (WPF, ASP.NET, Entity Framework, Unity, WCF);
  • Praktyczna znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services;
  • Znajomość środowiska Visual Studio;
  • Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Jenkins.

 Dodatkowe atuty:

  • Certyfikacja .NET;
  • Znajomość wzorców oprogramowania;
  • Metodyki SCRUM.

 Proponujemy:

  • Udział w projektach wdrożeń systemów biznesowych opartych o Microsoft.NET;
  • Ciekawe wyzwania informatyczne;
  • Umowa o pracę/kontrakt;
  • Dofinansowanie szkoleń;
  • Dofinansowania nauki;
  • Pakiet socjalny;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych programistów;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;
  • Dostęp do kół zainteresowań np. koło żeglarskie, koło strzeleckie.