Architekt / Projektant / Programista Java

Data utworzenia: 2016-11-14

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • projektowanie architektury oraz nadzór techniczny nad realizacją projektu
  • wykonanie trudnych technicznie elementów systemów
  • szacowanie pracochłonności zadań
  • tworzenie standardów technologicznych firmy
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z pozostałymi Wydziałami Firmy

 Nasze wymagania:

  • dobrej znajomości popartej co najmniej trzyletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w technologii JEE/J2EE oraz co najmniej dwuletnim doświadczeniem w roli lidera zespołu programistów
  • znajomości Hibernate, JPA
  • znajomości narzędzi continous integration, SVN/GIT, narzędzi do statystycznej analizy kodu oraz testów automatycznych
  • znajomości usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii (XML Schema, WSDL, JAXB, JAX-WS)
  • znajomości serwerów aplikacyjnych (JBOSS)
  • znajomości SQL oraz zagadnień bazodanowych, w szczególności PostgreSQL
  • wykształcenia wyższego, technicznego, wskazane informatyczne
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • osobowości lidera zespołu
  • doświadczenie w zarządzanie zespołem programistów Java
  • doświadczenie w planowaniu pracy zespołu i weryfikacja merytoryczna wyników pracy członków zespołu
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • znajomość zagadnień architektury korporacyjnej
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych

 Firma oferuje:

  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • pracę w doświadczonym, energicznym i przyjaznym zespole
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych
  • możliwość realizacji pasji sportowych w Sekcjach: Piłki Nożnej i Biegowej
  • owocowe czwartki