Architekt systemu Microsoft Dynamics AX

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Utrzymanie i rozwój istniejących własnych rozwiązań firmy
  • Rekomendowanie rozwiązań i sposobu spełnienia wymagań biznesowych klienta
  • Weryfikacja kodu pod kątem poprawności i spełniania dobrych praktyk inżynierskich
  • Badanie możliwości praktycznego zastosowania nowych rozwiązań i technologii do rozwoju oferowanego przez firmę produktu
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Zarządzanie podległym zespołem programistów

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku X++
  • Szeroka i ugruntowana wiedza z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX:
    • Finanse,
    • Handel,
    • Logistyka,
    • inne
  • Znajomość dobrych praktyk w systemie Dynamics AX
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i logistyki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność wyznaczania kierunków rozwoju systemu
  • Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne wyższe

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Wiedza z zakresu administrowania serwerem MS-SQL 2000/2005
  • Znajomość technologii Microsoft Sharepoint, Microsoft Analysis Services, SQL Reporting Services
  • Praktyczna znajomość jednej z metodyk zarządzania projektami
  • Znajomość języka C#

 Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej