Architekt usług Web Service IDM & BPM

Data utworzenia: 2016-03-21

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z branży energetycznej, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Łódź

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie i konfigurowanie interfejsów przepływu pracy między systemami opartymi na silnikach procesów biznesowych BPM
  • Modelowanie w systemie informatycznym procesów biznesowych związanych z przepływem pracy dla zakresu zarządzania tożsamością IDM w systemach informatycznych
  • Implementacja rozwiązań opartych na usługach Web Service dla potrzeb integracji danych i procesów związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem do systemów informatycznych
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi w zakresie analizy możliwości wprowadzania zmian w systemie
  • Realizowanie oraz wdrażanie zatwierdzonych zmian w systemie.
  • Monitorowanie prac systemu w administrowanym obszarze biznesowym oraz prowadzenie dokumentacji systemu w powierzonym zakresie
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Współpraca z kontrahentami
  • Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu w ramach służb wsparcia eksploatacji, rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych

 Nasze wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii XML (w szczególności XML schema, XPath, XSLT)
  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii Web service (na przykład WSDL, SOAP, and UDDI)
  • Podstawowe umiejętności z zakresu programowania obiektowego w języku Java
  • Podstawowe umiejętności dotyczące zapytań SQL
  • Ogólna znajomość Service Oriented Architecture (SOA), standardu BPEL i narzędzi typu JDeveloper
  • Podstawowa wiedza dotycząca eksploatacji produktów Oracle WebLogic Server 11g oraz Oracle Database 11g
  • Dobra znajomość środowiska serwerów Microsoft Windows
  • Ogólna wiedza na temat usług katalogowych Microsoft Active Directory
  • Oczekiwane predyspozycje:
    • umiejętności analityczne
    • zdolności interpersonalne
    • nastawienie na osiągniecie celu
    • umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku pracy
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu

 Oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną
  • Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe
  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w ramach prowadzonych projektów wdrożeniowych