Backend: Developer Java EE, pilnie

Data utworzenia: 2017-01-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy :

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Implementacja nowoczesnych rozwiązań w strategicznym projekcie ubezpieczeniowym
  • Przygotowanie i rozwijanie narzędzi zapewniających zapewnienie jakości wytwarzanego kodu
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • Stabilizację wdrożonych rozwiązań
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych

 Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Developer JAVA
  • Dobra znajomość JEE
  • Znajomość technologii integracyjnych: Webservice, Rest, SOAP
  • Gotowość podjęcia nowej pracy w przeciągu miesiąca czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie
  • Kreatywność w działaniu

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie kontraktu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach