Bixby - Software engineer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Zadania

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub uczenia maszynowego (w zależności od preferencji i doświadczenia)
  • Tworzenie modułów oprogramowania i strumieni przetwarzających do zbierania, weryfikacji, zarządzania i dystrybuowania danych
  • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D
  • Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych

Wymagania

  • Ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z informatyki, matematyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
  • Znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność programowania w języku C/C++ lub Java
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych (Javascript, Perl, Python, Bash, Go, Ruby lub inne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji
  • Mile widziane zainteresowanie lub doświadczenie w przetwarzaniu tekstu, dźwięku lub mowy
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w środowiskach Matlab, Octave lub R; znajomość podstaw statystyki matematycznej, algebry liniowej lub cyfrowego przetrwarzania sygnałów (DSP);  doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na system Android a także, znajomość podstaw systemów do zarządzania bazami danych (mySQL, Postgres. MongoDB, Hadoop)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.