Biznesowy/Systemowy Analityk IT

Data utworzenia: 2016-05-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora społecznego, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych systemów IT,
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach nowych oraz obecnych projektów,
  • Znajomość wzorców oprogramowania,
  • Specyfikacja i mapowanie wymagań systemowych,
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną,
  • Analiza i modelowanie procesów w UML i BPMN,
  • Specyfikacja przypadków użycia w UML,
  • Modelowanie struktur danych,
  • Specyfikacja interfejsów użytkownika,
  • Projektowanie architektury systemów IT,
  • Szacowanie złożoności systemów,
  • Wspieranie liderów zespołów programistycznych w kluczowych decyzjach technologicznych,
  • Współpraca z analitykami, kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych,
  • Wsparcie w obsłudze procesu ofertowania.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego i/lub systemowego poparte udziałem w komercyjnych projektach,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania architektury wysokiego i niskiego poziomu systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w dokumentowaniu wymagań systemowych,
  • Bardzo dobra znajomość notacji UML,
  • Znajomość Enterprise Architect oraz BPMN,
  • Znajomość aspektów i wzorców integracyjnych, architektury SOA, ESB
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, pracowitość i samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Mile widziana certyfikacja OMG lub CBAP.

 Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania,
  • Możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami,
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności,
  • Realizacje projektów krajowych i zagranicznych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość szkoleń,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Formę współpracy B2B,
  • Indywidualna ścieżka kariery,
  • Elastyczny czas pracy.