Business Intelligence Developer/MicroStrategy Developer

Data utworzenia: 2016-09-06

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta Software Housu z USA wyspecjalizowanego w budowie platform WEBowych dla branży ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Współpraca z zespołem Big Data przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań BI opartych na MicroStrategy
  • Dostarczanie rozwiązań dla Klientów z całego świata
  • Praca przy platformie opartej o technologię Hadoop
  • Opracowanie i rozwijanie rozwiązań Analytics as a Service na platformie MicroStrategy
  • Opracowywanie i rozwój rozwiązań dedykowanych do obsługi raportów finansowych
  • Przekładanie potrzeb biznesowych na wymagania stawiane zespołowi developerskiemu
  • Zapewnienie łączności pomiędzy developerami a Klientem docelowym, dbanie o sprawny przepływ informacji i czytelne nakreślanie Klientowi postępu prac
  • Administrowanie platformą BI
  • Wprowadzanie zespołu handlowego w szczegóły projektu

 Wymagania:

  • Doskonale rozwinięte umiejętności zarządzania czasem
  • Zdolność szybkiego adoptowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biznesowe, techniczne lub informatyczne
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami MicroStrategy jest warunkiem koniecznym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu zakrojonych na szeroką skalę rozwiązań BI
  • Znajomość dystrybucji 10.x i 9.x
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i hurtowniami danych
  • Doskonała znajomość SQL
  • Umiejętność przełożenia potrzeb biznesowych na raporty MicroStrategy
  • Doświadczenie w pracy przy projektach WEBowych i mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami administracyjnymi MicroStrategy:
    • Object Manager
    • Integrity Manager
    • Command Manager
  • Znajomość środowisk Windows i Linux

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Certyfikat MicroStrategy (MCEP lub MCE)
  • Doświadczenie w developmencie SDK MicroStrategy
  • Znajomość technologii Hadoop
  • Doświadczenie w raportach finansowych
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusów i premii
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy (UoP/B2B/UZ)
  • Prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kursy i szkolenia zgodne z zainteresowaniami
  • Indywidualnie opracowaną ścieżkę rozwoju
  • Świetną atmosferę pracy
  • Biuro w bardzo dogodnej lokalizacji