C# ASP.NET Developer

Data utworzenia: 2016-01-25

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, software house specjalizującym się w dedykowanych aplikacjach webowych, rozwiązaniach mobilnych oraz portalach internetowych, poszukujey obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:

  • budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz najnowszych technologiach i frameworkach (MVC5, Knockout, jQuery, AngularJS),
  • praca w środowisku międzynarodowym przy projektowaniu nowych aplikacji, wprowadzaniu modyfikacji oraz wspieraniu istniejących rozwiązań

 Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy ASP.NET (MVC lub/i WebForms)
  • dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, HTML, CSS, jQUery)
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

 Proponujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w najnowszych technologiach,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • "work and life balance" oraz niekorporacyjny klimat,
  • elastyczne godziny pracy,
  • twórczą pracę w doświadczonym zespole.