C# Developer (Junior/Mid/Senior)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Dużą różnorodność prowadzonych projektów, co pozwala na przypisanie Programisty do projektu w którym najlepiej wykorzysta swoje umiejętności.
  • Pracę tylko z największymi firmami na rynku niemieckim.
  • Pracę tylko z użyciem nowych technologii.
  • Możliwość rozwoju w preferowanych prze Programistę technologiach.
  • Praca w zwartych kilkuosobowych zespołach.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę.
  • Możliwość okazyjnej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy (8:00- 10:00)

Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji w języku C#.
  • Implementacja nowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
  • Identyfikacja i naprawa błędów.
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
  • Bardzo dobrze ugruntowana wiedza z teorii informatyki.
  • Dobra znajomość Języka C#.

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie ściśle informatyczne:
    • AGH Informatyk na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
    • AGH Informatyka na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.
    • UJ Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki.