C# .NET Developer / Programista .NET

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / możliwe również B2B
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Bogaty pakiet benefitów:
    • opieka medyczna Medicover
    • karta MultiSport
    • masaże relaksacyjne w biurze
    • lekcje angielskiego w biurze
    • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
    • konferencje branżowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach .NET
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie narzędzi automatyzujących procesy finansowo - podatkowe

Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu .NET/C#
  • Znajomości ASP.NET (MVC/WPF), Entity Framework, Unity WCF
  • Praktycznej znajomości XML (XSD, XSLT), HTLM5, CSS
  • Znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS SQL, PostgresSQL)
  • Znajomości narzędzi projektowych m.in. GIT, Jira, Visual Studio
  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności komunikacji i współpracy w interdyscyplinarnym zespole
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Staranności, terminowości i odpowiedzialności za wykonaną pracę

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript / TypeScript, ASP.NET WebForms, UML
  • Doświadczenie w stosowaniu wzorców projektowych
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np.: MongoDB, NoSQL)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile