C#/.NET Developer z dobrą znajomość MS SQL

Data utworzenia: 2017-02-16

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Dostarczanie obszarom biznesowym w firmie rozwiązań zgodnie z jasno określonymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie.

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programowania w języku C#, dobra znajomość .Net Framework
  • Doświadczenie w pracy z WPF, nHibernate, Windows Forms
  • Dobra znajomość MS-SQL
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Nastawienie na pracę w zespole o realizację określonych zadań
  • Umiejętność adaptacji w nowym zespole
  • Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z lekkimi szynami integracyjnymi
  • Znajomość Progress ABL

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę ba ź b2b
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej renomie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych - karta Multisport
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w ciekawych projektach oraz możliwość korzystania z pakietu szkoleń)