C# Software Architect

Data utworzenia: 2017-01-30

Ogłoszenie w: Gdańsk

For our Client, London-based startup company, whose activity is implementation of Robotic Process Automation, currently we are looking for:

miejsce pracy: London, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań, Białystok

 Zadania:

  • Projektowanie, implementację, rozwój i utrzymywanie automatyzacji procesów informatycznych;
  • Pracę z nisko-poziomowym Win32Api;
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Tworzenie architektury systemu.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 4-5-letnie doświadczenie w programowaniu w .Net;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury systemu;
  • Znajomość C#;
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Chęci do rozwoju i uczenia się nowych technologii;
  • Samodzielność oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów.

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość bądź chęć poznania technologii HTML5, CSS, JavaScript oraz ASP.NET i platform ASP.NET MVC.

 Proponujemy:

  • Pracę w komfortowym biurze w Londynie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Długoterminowe i interesujące projekty;
  • Pracę z nowymi technologiami;
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania;
  • Szeroko negocjowalny pakiet benefitów;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po pewnym okresie.