Cash Management Supervisor

Data utworzenia: 2016-02-09

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesami z zakresu zarządzania gotówką,
  • Organizacja i zarządzanie pracą działu zarządzania gotówką,
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur operacyjnych dotyczących funkcjonowania działu,
  • Monitorowanie, planowanie i zlecanie operacji gotówkowych dla poszczególnych bankomatów i wpłatomatów,
  • Bieżący monitoring oraz analiza efektywności wykorzystania gotówki.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie o kierunku statystyka/ekonometria lub techniczne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w operacyjnej pracy na podobnym stanowisku w obszarze usług bankowych/finansowych,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru statystyki i sterowania procesami ciągłymi,
  • Doświadczenie w kontakcie z firmami zewnętrznymi (sortownie itp.),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Zdolności interpersonalne, umiejętności z zakresu zarządzania zespołem,
  • Innowacyjność i konsekwencja w realizacji zadań,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

 Mile widziane:

  • Excel - umiejętność pisania makr.

 Proponujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Pakiet z zakresu sportu i rekreacji.