Core Software Engineer

Data utworzenia: 2016-01-21

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - jednego z globalnych Liderów na rynku bezpieczeństwa IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

Core Software Engineer odpowiedzialny jest za tworzenie oraz optymalizację technologii związanych z detekcją zagrożeń. Do jego głównych obowiązków należy programowanie silnika antywirusowego oraz narzędzi służących do automatyzacji przetwarzania danych. Ze względu na dużą ilość danych bardzo istotne jest tworzenie i implementowanie wydajnych algorytmów je przetwarzających. Aby zapewnić użytkownikom maksymalny stopień ochrony, konieczne jest nieustanne rozwijanie systemu w celu dopasowania go do zmieniających się zagrożeń.

Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo i rzetelność kodu, ponieważ produkt używany jest przez miliony użytkowników na całym świecie.

 Od kandydata oczekujemy:

  • System kontroli wersji:
    • Git
  • Znajomość narzędzi:
    • Microsoft Visual C++,
    • Git,
    • IDA Pro,
    • OllyDbg,
    • WinDbg,
    • JIRA,
    • Confluence.
  • Języki:
    • C++,
    • Python.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 Mile widziane:

  • Znasz assembler x86 / x86-64 / AMD64.
  • Znasz metody disassemblacji do postaci mnemonicznej oraz dekompilację.
  • Masz ogólną wiedzę o inżynierii wstecznej - reverse engineering.

 Firma oferuje:

  • Pakiet medyczny, karta multisport
  • Premie uznaniowe
  • Obiady oraz napoje dla pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe
  • Szkolenia i konferencje zagraniczne

 Inne informacje:

Ślij do nas CV i daj się poznać!